Teslimat Koşulları

Batman Dışı Siparişleriniz, Banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin  uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Batman İçi Teslimat Saat'leri 10-22 Arasıdır, 20:00 Dan Sonra Gelen Siparişler Birsonraki Gün Teslim Edilir.

Batı Raman Kampüsü ve Emekli  Toki Siparişleri 13:00 dan Önce gelenler 14:00 De   13:00 dan sonra gelenler 20:00 Da Teslim Edilecektir

BATMAN İÇİ 50 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR
50 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO (KURYE ÜCRETİ) 7.50 TL OLARAK TAHSİL EDİLMEKTEDİR

GIDA ÜTRÜNLERİNDE 350 TL  ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE 75 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri  ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

elmasokagi.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.